1
/
of
1
OLIVE VALLEY: Falafel Sticks, 7 oz (Case of 3)
OLIVE VALLEY: Falafel Sticks, 7 oz (Case of 3)
Regular price
$27.99
Regular price
Sale price
$27.99
Unit price
/
per
An appetizing and healthy snack that can be ready in minutes. Our delicious falafel sticks are perfect for lunches or as an after-school snack for kids. Bringing the great flavor, you love into a bite-sized snack. Each box contains 8 pre-cooked falafel snacks that can be ready in minutes.
View full details
GRP:GRNSHP_3
