Pamelas Mac N Cheese Pasta Meal, 5 Oz

Pamelas Mac N Cheese Pasta Meal, 5 Oz
Pamelas Mac N Cheese Pasta Meal, 5 Oz

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question.

Ask a Question

Pamelas Mac N Cheese Pasta Meal, 5 Oz

Pamelas

  • $3.99
  • Save $1.51
  • Buy 5+ and pay $3.87 / unit.


  • Only 0 left!

    Taste the difference! Finally, a Mac N’ Cheese as good as you remember! Pamela uses only the finest ingredients to create a delicious and convenient meal for the whole family — not just the kids. With the taste and texture of the pasta you grew up with, Pamela’s pasta meals give you the added nutritional benefits of 14g of protein per serving.

    GRP:GRNSHP_1